Wyniki konkursu

Wpisane przez: organizatorów: p. M. Pelczar, p. K. Rygiel-Hałucha, p. R. Nowak-Kogut
Odsłony: 2363

Konkurs     W dniu 20 listopada 2013r. odbył się Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z prawami i wolnościami, które przysługują każdemu człowiekowi oraz kształtowanie wśród uczniów postawy szacunku dla drugiego człowieka. Uczniowie biorący udział w konkursie odpowiadali na pytania konkursowe wybrane w drodze losowania. Konkurs odbył się w szkolnej sali konferencyjnej, jako widownia uczestniczyli w nim uczniowie klas IV.

  • I miejsce zajęły Aleksandra Świerczek, Jagoda Barszczewska i Katarzyna Karamon,
  • II miejsce zajęli Jakub Wojnar i Sara Hassan,
  • III miejsce zajęła Maja Prajsnar.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przewiń na górę