Z dumą prezentujemy finalne produkty projektu Erasmus + „Graj ze mną i ucz mnie – tradycja i nowoczesność w aktywizującym nauczaniu”

Wpisane przez: p. Matylda Gronicka
Odsłony: 1395

logoJednym z końcowych produktów współpracy między szkołami jest przewodnik z grami opracowanymi przez uczniów. Każda sekcja poradnika dotyczy innej gry dydaktycznej. Wydaliśmy 5 wersji językowych książki - każda w języku angielskim i ojczystym partnera projektu. W poradniku znajduje się wiele ciekawych gier zawierających zasady gry i porady metodyczne.

 

foto

Następnym produktem projektu jest międzynarodowa gra planszowa. Uczniowie podróżują po Europie i odpowiadają na różne pytania. Wszystkie pytania są przygotowane dla uczniów i umożliwiają im wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Planujemy wspólną grę po wakacyjnej przerwie, więc bądźcie gotowi na zabawę, współzawodnictwo i pracę zespołową. Każda szkoła partnerska biorąca udział w projekcie posiada tę grę więc możemy razem grać online. Czekamy na was po letniej przerwie!

foto

Kolejnym produktem współpracy międzynarodowej jest zestaw DVD zawierający filmy przedstawiające gry, broszury i opisy gier z poprzednich pokoleń. Dziadkowie uczniów brali udział w prezentowaniu gier w które grali jako dzieci. Ten wspaniały konkurs zaowocował wydaniem niepowtarzalnego DVD z grami, które chcemy ocalić od zapomnienia i spopularyzować wśród nastolatków. Teraz możesz przeczytać zasady, obejrzeć krótki film i zagrać w gry z innych krajów w swoim domu lub na placu zabaw. Każda gra jest dołączona do ulotki z opisem gry.

foto

 

 

Przewiń na górę