Otrzymaliśmy już 2 odznaki-niebieską i fioletową

Podczas festiwalu

Zostały nam jeszcze do zdobycia trzy.
Realizując i opisując różne działania z wykorzystaniem TIK można będzie otrzymać 5 różnych blogowych odznak:
niebieską "Uczymy się z TIK" – za wpisy z I semestru dotyczące naszych działań z TIK;
zieloną "Działamy z TIK" – za wpisy dotyczące projektu z II semestru;
fioletową "Tworzymy materiały edukacyjne" – za różne materiały edukacyjne, które stworzymy samodzielnie (przez cały rok szkolny);
pomarańczową "Blog z pasją" – dla wszystkich blogerów, którzy w interesujący sposób opiszą swoje zainteresowania (przez cały rok szkolny);
czerwoną "Aktywny komentator" – dla wszystkich blogerów, którzy będą często i ciekawie komentować blogi innych (przez cały rok szkolny).
Warunkiem otrzymania certyfikatu Szkoła z klasą 2.0 jest otrzymanie co najmniej jednej semestralnej odznaki.