Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Opowiadania łańcuchowe

Wpisane przez: p. M. Gronicka
Odsłony: 3936

      Opowiadanie łańcuchowe - to jeden z elementów naszego projektu. Zadanie to polega na stworzeniu opowiadania, którego bohaterowie pochodzący z trzech partnerskich krajów (Polski, Turcji i Włoch) wędrują po tych trzech krajach poznając ich kulturę, język i obyczaje. jako pierwszą część przedstawiamy turecką część opowiadania. Kolejnym krajem, który odwiedzą dzieci będą Włochy a następnie Polska. Zapraszamy do czytania i przedstawiania pomysłów, które moglibyśmy ująć w naszej części.
     Mamy nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie zapoznali się już z przygodami trójki bohaterów, którzy wędrując po Turcji i Włoszech poznają ich kulturę, zabytki i zwyczaje. Teraz z ogromną radością przedstawiamy wizytę Janka, Marii i Zeynep w Polsce. Młodzi podróżnicy zwiedzają najpiękniejsze miejsca w naszej ojczyźnie, próbują tradycyjnych potraw i poznaja tradycje i kulturę naszego kraju. Zapraszamy do przeczytania naszej części międzynarodowego opowiadania łańcuchowego, które zachwyciło naszych partnerów w Turcji i Włoszech bardzo ciekawą treścią oraz wspaniałą grafiką.Opowiadanie polskie - część I,
Opowiadanie polskie - część II,
Opowiadanie tureckie - część I, 
Opowiadanie tureckie - część II,
Opowiadanie włoskie, 
Museum on the road - polska wersja jezykowa
Przewiń na górę