Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Wizyta gości ze Stambułu i Misilmeri

Wpisane przez: p. M. Gronicka
Odsłony: 4024
      Z ogromną radością pragniemy wszystkim przypomnieć, że od 23 maja będziemy w naszej szkole gościć przedstawicieli partnerskich szkół ze Stambułu (Turcja) i Misilmeri na Sycylii (Włochy). Wśród naszych gości będą przedstawiciele wydziału edukacji, dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie. Spotkanie potrwa od 23 do 27 maja. Już od dawna trwają przygotowania do przyjęcia gości. Podczas wspólnie spędzonego tygodnia pragniemy ugościć naszych partnerów tradycyjnymi polskimi potrawami, pokażemy im piękno naszego miasta i regionu, planujemy wycieczki do Krakowa i w Bieszczady a także zorganizujemy warsztaty rzemiosła artystycznego. Podczas wizyty będą miały miejsce liczne spotkania z władzami miasta, pokazy tańców i śpiewów oraz prezentacje dotyczące naszej kultury i zwyczajów. W przygotowaniach do tego wydarzenia aktywnie uczestniczą uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele z naszej szkoły. Zapraszamy również na strony internetowe opisujące to wydarzenie: http://www.krosnocity.pl/wiadomoci/krosno/goscie-ze-stambulu-i-sycylii-w-krosnie.html oraz na stronę naszej szkoły, gdzie będziemy zamieszczać informacje o przebiegu spotkania
Przewiń na górę