Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Nagranie płyty CD

Wpisane przez: p. M. Gronicka
Odsłony: 4504
      Wszyscy uczniowie i nauczyciele w naszej szkole są zaangażowani w realizację zadań wynikających z naszego uczestnictwa w międzynarodowym projekcie Socrates–Comenius. Jednym z zadań jest przygotowanie tańca narodowego oraz wykonanie kilku tematycznych piosenek. Nad realizacją tych zadań czuwali p. A. Jurczak, p. R. Piekarska–Guzek, p. J. Pająk–Cieśla i p. D. Dudek w porozumieniu z koordynatorem projektu p. M. Gronicką. Wybrany taniec – polonez – w wykonaniu uczniów naszej szkoły zdobył I miejsce w kategorii „taniec” w tegorocznym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Szkół w RCKP. Z utworów muzycznych przygotowaliśmy do nagrania: Hymn Polski, „Hej, bystra woda”, „Kolorowe jarmarki”, „Tyle było dni”, „Co mi Panie dasz..?”  Wśród tych utworów można odnaleźć różnorodne gatunki – muzykę patriotyczną, ludową i popularną. Również szkoły z krajów partnerskich nagrywają charakterystyczne dla swojej kultury utwory muzyczne. Zostaną one połączone i nagrane na jednej wspólnej płycie CD. Finalna wersja płyty zostanie przez nas przygotowana i wydana w wielu egzemplarzach w przyszłym roku szkolnym. Prezentujemy zdjęcia z nagrania naszych utworów a w najbliższym czasie umieścimy na stronie internetowej nagrania video.

foto.gif
Przewiń na górę