Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Głowna strona projektu Socrates-Comenius

Wpisane przez: p. M.Gronicka
Odsłony: 3879
      Z przyjemnością przedstawiamy główną stronę naszego projektu, na której można dowiedzieć się wszystkiego o założeniach projektu, bieżącej realizacji zadań oraz obejrzeć galerię zdjęć z najważniejszych wydarzeń. Zarówno strona główna jak i zakładka poswięcona projektowi na stronie naszej szkoły są na bieżąco aktualizowane dlatego też zapraszamy do czytania i dzielenia się z nami waszymi wrażeniami i pomysłami.
Przewiń na górę