Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Nasza płyta dvd już gotowa!

Wpisane przez: p. M. Gronicka
Odsłony: 3485

      Z przyjemnością przedstawiamy gotowe nagranie naszej polskiej części do wspólnej międzynarodowej płyty DVD. Jak pisaliśmy wcześniej, jednym z zadań w trakcie realizacji projektu Socrates – Comenius jest stworzenie płyty z nagraniami najbardziej typowych i charakterystycznych utworów oraz tańców dla naszych krajów. Uczniowie naszej szkoły bardzo solidnie przygotowali się do nagrań – pięknie śpiewali, grali na instrumentach a wykonany taniec „Polonez” zdobył I miejsce podczas Przeglądu Twórczości Uczniów w Krośnie. Nad przygotowaniami uczniów czuwali p. J. Pająk–Cieśla, p. R. Piekarska-Guzek, p. A. Jurczak, p. M. Gronicka i p. D. Dudek. Podziękowania kierujemy do Państwa Antoniuk, którzy zaangażowali się w nagranie płyty i oprawę graficzną. Na naszej płycie znajdują się następujące nagrania:

      Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania utworów. Płyta w pełnej wersji turecko–włosko–polskiej będzie dostępna w roku szkolnym 2011/2012 o czym poinformujemy.

Przewiń na górę