KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Szkole Podstawowej nr 14

z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie jest Dyrektor, ul. Wojska Polskiego 45, 38-400 Krosno, tel. 13 474 39 40, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W sprawach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych w następujący sposób:

-listownie na adres administratora

-e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-telefonicznie na numer telefonu podany do administratora

Odsłony: 740
artykuly
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie jest Dyrektor, ul. Wojska Polskiego 45, 38-400 Krosno, tel. 13 474 39 40, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   W sprawach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych w następujący sposób: -listownie na adres administratora -e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. -telefonicznie na numer telefonu podany do administratora
Przewiń na górę