Świąteczne ozdoby w 3D

Wpisane przez: p. J. Pająk-Cieśla
Odsłony: 140

choinkaW ramach programu „Laboratoria Przyszłości” uczniowie klasy 5B i 6D wykonali w grudniu projekty ozdób świątecznych, a następnie wydrukowali modele przy pomocy szkolnej drukarki 3D. Modele ozdobiły choinkę w szkolnej pracowni.

W klasach siódmych i ósmych uczniowie wciąż odkrywają nowe możliwości robotów Photon. Robot pomaga im w rozwoju logicznego myślenia oraz poznaniu podstaw programowania. Uczniowie mają możliwość sterowania robotem na odległość i programowania go, a praca z robotem uczy ich dokładności i wytrwałości w wykonywaniu zadań. Programowanie robota staje się wspaniałą zabawą, poprzez którą łatwiej przyswoić trudniejsze zagadnienia z informatyki. Zapraszamy do galerii zdjęć.
foto1

 

Przewiń na górę